Ke stažení

 • IDEA 12

  Instalace plné verze softwaru IDEA 12 CZ. Pro instalaci a spuštění plné verze je nutný příslušný softwarový klíč (v případě instalace bez instalačního klíče se nainstaluje 14denní demo verze). Pokud nemáte s instalací softwaru zkušenosti, doporučujeme vám vyhledat pomoc odborníka v IT. V případě, že používáte jinou, než českou mutaci systému Windows (Windows CZ) a pro získání instalačního klíče nás prosím kontaktujte.

  nutná registrace / přihlášení
 • CaseWare Network Licence Server

  Instalace nástroje pro správu sdílených licencí softwaru IDEA. Před jeho instalací nás prosím kontaktujte.

  nutná registrace / přihlášení
 • IDEA 11

  Instalace plné verze softwaru IDEA 11 CZ. Pro instalaci a spuštění plné verze je nutný příslušný softwarový klíč (v případě instalace bez instalačního klíče se nainstaluje 14denní demo verze). Pokud nemáte s instalací softwaru zkušenosti, doporučujeme vám vyhledat pomoc odborníka v IT. V případě, že používáte jinou, než českou mutaci systému Windows (Windows CZ). Doporučujeme přejít novou verzi IDEA 12.

  nutná registrace / přihlášení
 • IDEA 10

  Instalace plné verze softwaru IDEA 10 CZ. Pro instalaci a spuštění plné verze je nutný příslušný hardwarový nebo softwarový klíč. Tato verze softwaru IDEA je kompatibilní s OS Windows do verze 10. Doporučujeme přejít novou verzi IDEA 12.

  nutná registrace / přihlášení