Ke stažení

Máte-li zájem vyzkoušet si software IDEA, v této části je vám k dispozici ke stažení zkušební (DEMO) verze a některé další zajímavé informace. Pro stažení demo verze je třeba se zaregistrovat.

Pokud již máte ve svém počítači nainstalovanou jinou verzi softwaru IDEA, je třeba nejprve provést její odinstalaci a potom teprve je možné instalovat novou verzi. Pokud nemáte s instalací softwaru zkušenosti, doporučujeme vám vyhledat pomoc odborníka v IT.

Materály ke stažení

 • IDEA 12 - novinky

  Informace o novinkách ve verzi IDEA 12.

  stáhnout soubor
 • IDEA - profil produktu

  Základní informace o softwaru IDEA.

  stáhnout soubor
 • IDEA - licenční model

  Nový flexibilní licenční model softwaru IDEA je určen k tomu, aby auditorům usnadnil práci. Jednodušší model předplatného umožňuje přístup k bezkonkurenční podpoře, zdrojům a aktualizacím softwaru IDEA a nabízí uživatelům bezprecedentní úroveň flexibility, cenové dostupnosti a přístupnosti.

  stáhnout soubor
 • IDEA - Licenční model - Otázky a odpovědi

  IDEA představuje nový licenční model pro samostatné i korporátní uživatele (s připojením i bez připojení k internetu), který usnadňuje správu (aktivaci, obnovování a opětovné nasazování) licencí k softwaru IDEA. V tomto dokumentu naleznete odpovědi na některé Vaše otázky.

  stáhnout soubor

Demo verze ke stažení

 • IDEA 12 demo

  Demo verze softwaru IDEA v českém jazyce. Tato verze je určena pro demonstrační účely. Je to plnohodnotná verze programu a je časově omeze na na 14 dnů od prvního spuštění. Soubor .zip rozbalte do požadovaného umístění a spusťte instalaci (setup.exe). Pro instalaci demo verze není nutné vkládat elektronický klíč. Pokud nemáte s instalací softwaru zkušenosti, doporučujeme vám vyhledat pomoc odborníka v IT. V případě, že používáte jinou, než českou mutaci systému Windows (Windows CZ), před instalací nás prosím kontaktujte.

  nutná registrace / přihlášení
 • IDEA 10 demo

  Starší verze softwaru IDEA v českém jazyce. Tato verze je určena výhradně pro demonstrační účely. Import souboru je omezen na 1.000 vět. Soubor .zip rozbalte do požadovaného umístění a spusťte instalaci (setup.exe). Pro instalaci demo verze není nutné vkládat elektronický klíč. Pokud nemáte s instalací softwaru zkušenosti, doporučujeme vám vyhledat pomoc odborníka v IT. Tato verze softwaru IDEA je kompatibilní s OS Windows XP – Windows 10. V případě, že používáte jinou, než českou mutaci systému Windows (Windows CZ), před instalací nás prosím kontaktujte.

  nutná registrace / přihlášení

Přihlášení